El Canto del Loco - Forum Polska

WITAMY na (jak na razie) jedynym polskim forum fanów ECDL....

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#16 2009-09-03 21:18:49

Liv

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-24
Posty: 45

Re: Koncert w polsce

Odnośnie koncertu u nas byłabym za, lecz wszyscy zdajemy sobie sprawę, że jest to bardzo mało prawdopodobne, a wręcz nierealne, by ECDL zagrało u nas, z racji znikomej, jak na razie, liczby fanów i ogólnie tego, że jak ktoś już tu pisał, chłopaki nie jeżdżą raczej po Europie. ( A szkoda...)
A, no i wielkie podziękowania dla Ciebie, aga651, za wzięcie spraw w swoje ręce i "zareklamowanie" naszego forum

Offline

 

#17 2009-09-05 07:05:07

aga651

Użytkownik

Skąd: Bielsko-Biała
Zarejestrowany: 2009-08-04
Posty: 17

Re: Koncert w polsce

Nie ma za co hmm.... szkoda, że do nas nie przyjadą.. ale myślę, że warto robić coś w tym kierunku, żeby poszerzyć grupę fanów

Offline

 

#18 2009-11-04 12:42:13

 Inez

Użytkownik

5573366
Skąd: Wro.
Zarejestrowany: 2008-09-29
Posty: 88
WWW

Re: Koncert w polsce

Ja mam taki śmieszny problem jeśli chodzi o ECDL. Puszczam ich piosenki wielu znajomym, wszyscy mówią, ze fajne, a potem się więcej nie interesują
Nie wiedzą co tracą Ale szkoda, ze nie dołączają do naszego szlachetnego grona fanów ECDL

Pomysł z koncertem jest rewelacyjny, ale, powiedzmy sobie szczerze: gdyby odbył się w Polsce, to mało kto by na niego przyszedł. Po prostu nie są znani w naszym kraju, zwyczajnie nie opłaca im się robić tu koncertu.
A gdyby ich koncert miałby się odbyć np. w Pradze czy Berlinie, to rzuciłabym wszystko i pojechałabym! Choćbym miała wszystkie oszczędności wydać!

Ostatnio edytowany przez Inez (2009-11-04 12:44:15)


'Futbol puro en mis venas, sangre blanca en mi corazón...'

"Pero, que pita el arbitro?!"

Offline

 

#19 2009-11-04 23:00:15

 halkatla15

Użytkownik

status halkatla15@jabber.no
208969
Call me!
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2008-12-02
Posty: 222
WWW

Re: Koncert w polsce

słyszeliście, że od 2011 w Poznaniu ma być Rock in Rio? w każdym bądź razie zastanawiałam się czy może ECDL, jako że grają na nim w Ameryce Pd., nie zagraliby dzięki temu i u nas.. :>


'Un mundo lleno de alegría'
http://www.fotoszok.pl/upload/984a5e8a.jpg

Offline

 

#20 2009-11-06 18:56:26

 La Niña

Użytkownik

9375367
Skąd: Madrid xD
Zarejestrowany: 2009-10-23
Posty: 104

Re: Koncert w polsce

Sí. Fajnie by bylo, gdyby przyjechali do Polski, i gdyby bylo malo osob (chociaz to nie możliwe)

Ale gdyby nas bylo malo, to wieksze prawdopodobienstwo, ze mozna z nimi zagadac, nawet kaleczac hiszpanski... I łatwiej byłoby dostać autografy
A co do koncertu w Hiszpanii... bardzo bym chciała, ale nie moge. A co gorsza... Madryt jest moim ulubionym miastem, a 29.10.2009 r. czyli w moje imieniny był tam koncert ECDL... i mnie na nim nie bylo
Ciekawe, czy gdzies opisali, co sie tam działo


El Canto del Loco y nada más
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:FHmRAa-hdYVeXM:http://www.malagaes.com/imagenes/articulos/715canto.jpg

Offline

 

#21 2009-11-22 12:40:03

 Inez

Użytkownik

5573366
Skąd: Wro.
Zarejestrowany: 2008-09-29
Posty: 88
WWW

Re: Koncert w polsce

Oooo, jakby Rock in Rio było w Poznaniu, to moze by nas zaszczycili swoją obecnością...
Wydaje mi się, że jak było w Madrycie, to byli i oni. Ale może to tylko przez to, że mieli blisko. Jednak trzymajmy kciuki, bo Poznań to na pewno bliżej niż Madryt


'Futbol puro en mis venas, sangre blanca en mi corazón...'

"Pero, que pita el arbitro?!"

Offline

 

#22 2009-12-14 17:33:49

 Merveille

Użytkownik

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 156

Re: Koncert w polsce

no patrzcie, Poznanianka, a pierwszy raz słyszę, że ta impreza ma się u nas odbyć. xD na pewno pójdę zobaczyć, a jeśli ECDL wystąpi, to będzie po prostu nieziemsko...


"...Żaden dzień się nie powtórzy,
nie ma dwóch podobnych nocy,
dwóch tych samych pocałunków,
dwóch jednakich spojrzeń w oczy..."

Offline

 

#23 2010-02-05 21:08:23

purpefrogyy

Nowy użytkownik

7799533
Skąd: Łomża
Zarejestrowany: 2009-12-23
Posty: 7

Re: Koncert w polsce

Czy ktoś z Was byłby chętny, na zorganizowanie wyjazdu w kilka osób na koncert naszego ECDL? Ja jestem bardzo chętna, ale niestety nikt z moich znajomych nie jest zainteresowanym taką muzyką, a nie podjęłabym się takiego wyjazdu w pojedynkę. Zdaję sobie sprawę, że jest to kosztowny wyjazd, ale jeżeli są tu tacy zdesperowani ludzie jak ja to chętnie się do nich przyłączę

Offline

 

#24 2010-02-06 10:06:19

 magiczna

Administrator

Zarejestrowany: 2008-10-16
Posty: 368
WWW

Re: Koncert w polsce

Ja się na to piszę w wakacje za dwa lata, wcześniej mnie na to nie stać. D:

Offline

 

#25 2010-02-06 19:49:59

 La Niña

Użytkownik

9375367
Skąd: Madrid xD
Zarejestrowany: 2009-10-23
Posty: 104

Re: Koncert w polsce

Ehhh... Oglądam sobie ich koncerty, a tam tyle ludzi, że szok!!! Gdyby jakimś cudem udało mi się na jednym z nich znaleźć, byłabym na szaaarym końcu No ale bym była ^^
Takie marzenia


El Canto del Loco y nada más
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:FHmRAa-hdYVeXM:http://www.malagaes.com/imagenes/articulos/715canto.jpg

Offline

 

#26 2010-02-07 19:06:22

purpefrogyy

Nowy użytkownik

7799533
Skąd: Łomża
Zarejestrowany: 2009-12-23
Posty: 7

Re: Koncert w polsce

a marzenia są po to by je spełniać ;p

Offline

 

#27 2010-09-20 21:26:22

 jogurt_naturalny:)

Użytkownik

6643419
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2010-03-06
Posty: 147

Re: Koncert w polsce

wiec tak. na poczatku zaczne od tego, ze nie wszystko stracone. jesli ktos jest w grupie na fb to wie. wie, ze wyslalm maila do organizatorow fiesta alegria i ze facetka jest zainteresowana. <w tym miejscu okrzyk radosci>. teraz was zgasze. od 10go do 16go wysylalam maile do zespolow, w tym ecdl oczywiscie. do ecdl nawet dzwonilam [czyt. moja siostra], ale chyba pan tibu siedzial w wc, bo g slyszal...na maila nie odpisal. chyba, zeby liczyc "carlos ortiz:leido", czyli automatyczne potwierdzenie otworzenia wiadomosci. dobrym znakiem jest to, ze zaakceptowal przynajmniej jego wyslanie. chyba, ze wyswietlilo mu sie po polsku i strzelal. z dobrych wiadomosci jest to, ze sin rumbo odpislalo w polowie, czyli na mail z ich strony odpisala facetka, ktora powiedziala, ze przekazuje nasz kontakt do innego goscia, ktory w tym momencie zajmuje sie zespolem. ten gosc nie odpisal. chambao powiedziala, ze pogadamy w pazdzerniku, bo ma robic plyte, weic moze sie skusi, ale jeszcze nie wie. wpadl mi sie przed chwila pomysl, zeby napisac na czacie na fb do ivana, czy moze zostac ninja i obczaic, czy ecdl juz wie. dobra, nie bede juz zapelniac miejsca na forum, bo pisze duzo i nie koniecznie logicznie


El espirítu loco es el que nos mueve

Offline

 

#28 2010-09-20 22:28:28

 La Niña

Użytkownik

9375367
Skąd: Madrid xD
Zarejestrowany: 2009-10-23
Posty: 104

Re: Koncert w polsce

jogurt_naturalny:) napisał:

wiec tak. na poczatku zaczne od tego, ze nie wszystko stracone. jesli ktos jest w grupie na fb to wie. wie, ze wyslalm maila do organizatorow fiesta alegria i ze facetka jest zainteresowana. <w tym miejscu okrzyk radosci>. teraz was zgasze. od 10go do 16go wysylalam maile do zespolow, w tym ecdl oczywiscie. do ecdl nawet dzwonilam [czyt. moja siostra], ale chyba pan tibu siedzial w wc, bo g slyszal...na maila nie odpisal. chyba, zeby liczyc "carlos ortiz:leido", czyli automatyczne potwierdzenie otworzenia wiadomosci. dobrym znakiem jest to, ze zaakceptowal przynajmniej jego wyslanie. chyba, ze wyswietlilo mu sie po polsku i strzelal. z dobrych wiadomosci jest to, ze sin rumbo odpislalo w polowie, czyli na mail z ich strony odpisala facetka, ktora powiedziala, ze przekazuje nasz kontakt do innego goscia, ktory w tym momencie zajmuje sie zespolem. ten gosc nie odpisal. chambao powiedziala, ze pogadamy w pazdzerniku, bo ma robic plyte, weic moze sie skusi, ale jeszcze nie wie. wpadl mi sie przed chwila pomysl, zeby napisac na czacie na fb do ivana, czy moze zostac ninja i obczaic, czy ecdl juz wie. dobra, nie bede juz zapelniac miejsca na forum, bo pisze duzo i nie koniecznie logicznie

też chciałam w to Ivana wkręcić... on jako jedyny na razie nas zauważył ;p


El Canto del Loco y nada más
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:FHmRAa-hdYVeXM:http://www.malagaes.com/imagenes/articulos/715canto.jpg

Offline

 

#29 2010-09-20 23:19:59

 jogurt_naturalny:)

Użytkownik

6643419
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2010-03-06
Posty: 147

Re: Koncert w polsce

dzisiaj nawet z nim gadalam, ale pare pytan i sie wylaczyl. chyba z el canto srednio sie lubia...powiedzial, ze nie ma z nimi kontaktu. nawet nie wiedzialam czy odpowie, wiec jak odpisal to blokada psychiczna i mysl "co ja tu robie??" i wydusic slowa nie mogalam, bo moj tok myslowy byl za bardzo przerzucony na polski, zeby co kolwiek szukac w slowniku, ale pierwsze wrazenie mozna przezyc. od dzisiaj cwicze opanowanie. trzeba sie przede wszystkim dowiedziec, co go laczy z ecdl, bo jak sie okaze, ze sie nienawidza to nie bedzie sensu go zmuszac do wspolpracy...


El espirítu loco es el que nos mueve

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
dog kanaryjski szczeniaki