El Canto del Loco - Forum Polska

WITAMY na (jak na razie) jedynym polskim forum fanów ECDL....


#31 2009-08-04 10:16:33

 magiczna

Administrator

Zarejestrowany: 2008-10-16
Posty: 368
WWW

Re: Poznajmy się!

cześć!

mam nadzieję, że się prędko tutaj zadomowisz, bo miejsce jest fajne. =D (nie ma to jak reklamować forum na forum, taaak =D)

Fajnie, że GG nam pomaga, nie sądziłam, że ktokolwiek zwróci uwagę na to radio, ale dobrze jest się czasem mylić. ;] no i kolejna fanka piłki nożnej, będzie się działo.

Offline

 

#32 2009-08-14 18:20:16

 Merveille

Użytkownik

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 156

Re: Poznajmy się!

magiczna, miejscówka fajna, nie ma co. tylko pozazdrościć. ;D radia GG nie słucham, więc nie miałam okazji jeszcze usłyszeć ich piosenki w tym radiu. puszczają ją na jakiejś określonej stacji?
a, no i fanki piłki nożnej łączmy się! ;D


"...Żaden dzień się nie powtórzy,
nie ma dwóch podobnych nocy,
dwóch tych samych pocałunków,
dwóch jednakich spojrzeń w oczy..."

Offline

 

#33 2009-08-17 11:21:18

 magiczna

Administrator

Zarejestrowany: 2008-10-16
Posty: 368
WWW

Re: Poznajmy się!

Offline

 

#34 2009-08-17 23:36:30

 Merveille

Użytkownik

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 156

Re: Poznajmy się!

Dzięki!


"...Żaden dzień się nie powtórzy,
nie ma dwóch podobnych nocy,
dwóch tych samych pocałunków,
dwóch jednakich spojrzeń w oczy..."

Offline

 

#35 2009-09-11 21:29:19

Skejtowa.

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-11
Posty: 2

Re: Poznajmy się!

Hej wszystkim ; ]
Jestem Klaudia, lat 13 i mieszkam we Wrocławiu ;d
ECDL poznałam dzięki mojej fascynacji piłką nożną, po euro2008 pokochałam Hiszpanię i wszystko co z nią związane Hiszpańskiego uczę się sama w domu, jak na razie.
no to w sumie wszystko XD

Offline

 

#36 2009-10-23 20:41:20

 La Niña

Użytkownik

9375367
Skąd: Madrid xD
Zarejestrowany: 2009-10-23
Posty: 104

Re: Poznajmy się!

UnPredictable Girl napisał:

Mnie również martwi ten fakt. Trafiłam tu przypadkiem poszukując tłumaczeń tekstów ECDL i zobaczywszy forum tej grupy bardzo się ucieszylam, że coś takiego jest. Niestety, fakt, trochę tu pusto.

Ja sama mam na imię Anka, mieszkam w Legnicy i mam 17 lat. Moja fascynacja Hiszpanią zaczęła się może trochę dziecinnie, ale przez właśnie piłkę nożną, ale konkretniej z powodu Fernando Torresa. Teraz oglądam każdy mecz Liverpoolu, śledzę dokładnie co słychać w Premier Leauge, a do tej pory interesowałam się tylko reprezentacyjną piłką nożną. Z mojej fascynacji grą Hiszpanów na ostatnim Euro wyniosłam właśnie miłość do El Canto Del Loco i wszystkiego co hiszpańskie. Myślę, że to jeden z najlepszych zespołów jakie znam, o ile nie najlepszy. Mają w sobie 'to coś'

Haha!! Ktoś kto lubi ECDL i F. Torresa! nareszcie taka osoba! I tylko rok starsza ode mnie
Soy Wiola, tengo 16 años, me gusta España, muy ... y... estudio en Varsovia, en liceum, haha
Za tydzien LCDL maja koncert w Madrycie...
Aja y encantada
El canto Del Loco to wietny zespól! Poznalam go przypadkiem jak szukalam jakiejs muzyki hiszpanskiej. Wtedy natknelam sie na piosenke Tal Como Eres, ktora od tamtej pory jest moja ulubiona piosenka
Pozdrawiam wszystkich Locos ;P

Ostatnio edytowany przez La Niña (2009-10-23 20:43:31)


El Canto del Loco y nada más
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:FHmRAa-hdYVeXM:http://www.malagaes.com/imagenes/articulos/715canto.jpg

Offline

 

#37 2010-07-06 15:15:43

 Enamorada09

Nowy użytkownik

11884275
Skąd: Mazowsze
Zarejestrowany: 2010-07-06
Posty: 2

Re: Poznajmy się!

Więc i kilka słów o mnie
Na imię mi Anka, lat 15 (przez co czuję się strasznie staro ;d),  gdzieś z okolic Warszawy. Niczym się nie wyróżnię, jeśli napiszę, że ECdL poznałam przez Torresa, którego do tej pory lubię, ponieważ od 11 roku życia kibicuję Liverpool'owi Uzupełniając: kocham całą hiszpańską graję (Fabregasy, Ville, Casillasy, Piquety, Ramosy etc.). Uwiodło mnie 'Tal como eres' i 'Que caro es el tiempo'. Co by tu jeszcze. Hmm. Optymistka ze mnie. Ambitna. Ulubione zajęcie w czasie wolnym: nicnierobienie, oczywiście No i to chyba tak w skrócie.

Besos ;**

Offline

 

#38 2010-07-07 16:09:25

 magiczna

Administrator

Zarejestrowany: 2008-10-16
Posty: 368
WWW

Re: Poznajmy się!

No, to teraz ja poczułam się stara. ;] Witamy!

Offline

 

#39 2010-07-08 20:35:20

 Dżoanna

Administrator

8553699
Skąd: Janowiec Wlkp./Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2009-01-10
Posty: 279
WWW

Re: Poznajmy się!

to ja musiałabym się czuć jak babcia z moimi wiosenkami na karku:p ale wychodzę z założenia, że każdy ma tyle lat na ile się czuje a nie ile ma w dowodzie hihihhihihi


"The best is yet to come and
We’ll chase these stars."

Offline

 

#40 2010-07-08 21:02:37

 jogurt_naturalny:)

Użytkownik

6643419
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2010-03-06
Posty: 147

Re: Poznajmy się!

taaak..jak ja.kiedys bylam piekna i mloda, dobilam do 15-stki i z pieknosci i mlodosci tylko "i" zostalo:D a wlasnie! przypomnialo mi sie, ze sie jeszcze nie przedstawialam nawet. no wiec...nazywam sie ada. przebijajac wiekszosc warszawska mieszkam w lublinie ecdl poznalam dzieki torre...nieee tu tez przebije wiekszosc torresowska poznalam ich dzieki siostrze. a pozniej poszlam do klasy hiszpanskiej i jakos tak w pewnym momencie uznalam, ze ecdl jest zajebiste. i tak zyje sobie az do dzisiaj   moja ulubiona piosenka jest hmmm..."pescao", "canciones", "tal como eres", "zapatillas" , "me da lo mismo" i "castillo de arena" z plyty davida i wieeeeele innych


El espirítu loco es el que nos mueve

Offline

 

#41 2010-07-13 20:19:43

 olalla012

Nowy użytkownik

5852372
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2010-07-13
Posty: 3

Re: Poznajmy się!

Hola amigos!
Oleśka jestem! Tak jak wszyscy tu zgromadzeni jestem Wielką Fanką ECDL.
Do tego: FC Barcelony, LiverpoolFC, reprezentacji Hiszpanii!
Mam 18 lat, od dwóch lat uczę się hiszpańskiego.
Fanatyczka filmu: 'Vicky Cristina Barcelona'. Kto nie oglądał niech koniecznie obejrzy i zwróci uwagę na wspaniałą ścieżkę dźwiękową
Fanatyczka rock'a, dobrych książek i dobrego filmu
Stop papierosom i alkoholowi! ^^
=* muah


No puedo vivir sin ti !! No puedo...

Offline

 

#42 2010-07-13 20:21:54

 olalla012

Nowy użytkownik

5852372
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2010-07-13
Posty: 3

Re: Poznajmy się!

La Niña napisał:

UnPredictable Girl napisał:

Mnie również martwi ten fakt. Trafiłam tu przypadkiem poszukując tłumaczeń tekstów ECDL i zobaczywszy forum tej grupy bardzo się ucieszylam, że coś takiego jest. Niestety, fakt, trochę tu pusto.

Ja sama mam na imię Anka, mieszkam w Legnicy i mam 17 lat. Moja fascynacja Hiszpanią zaczęła się może trochę dziecinnie, ale przez właśnie piłkę nożną, ale konkretniej z powodu Fernando Torresa. Teraz oglądam każdy mecz Liverpoolu, śledzę dokładnie co słychać w Premier Leauge, a do tej pory interesowałam się tylko reprezentacyjną piłką nożną. Z mojej fascynacji grą Hiszpanów na ostatnim Euro wyniosłam właśnie miłość do El Canto Del Loco i wszystkiego co hiszpańskie. Myślę, że to jeden z najlepszych zespołów jakie znam, o ile nie najlepszy. Mają w sobie 'to coś'

Haha!! Ktoś kto lubi ECDL i F. Torresa! nareszcie taka osoba! I tylko rok starsza ode mnie
Soy Wiola, tengo 16 años, me gusta España, muy ... y... estudio en Varsovia, en liceum, haha
Za tydzien LCDL maja koncert w Madrycie...
Aja y encantada
El canto Del Loco to wietny zespól! Poznalam go przypadkiem jak szukalam jakiejs muzyki hiszpanskiej. Wtedy natknelam sie na piosenke Tal Como Eres, ktora od tamtej pory jest moja ulubiona piosenka
Pozdrawiam wszystkich Locos ;P

O, to teraz mamy 3 fanki ECDL i Nunda naszego


No puedo vivir sin ti !! No puedo...

Offline

 

#43 2010-07-20 17:47:47

 niechcacy_

Użytkownik

8900864
Zarejestrowany: 2010-07-18
Posty: 26
WWW

Re: Poznajmy się!

Witam
Nazywam się Aneta Wiek : 18 lat.
Od wielu lat zakochana w kraju zwanym Hiszpanią.
Zagorzała fanka futbolu (rzecz jasna chodzi o oglądanie tego sportu w telewizji).
Niedawno postanowiłam, że nauczę się języka hiszpańskiego. W tej chwili przynajmniej co nie co wiem na ten temat ;D (bo tak wogóle to jestem fanką nauki języków obcych, z miłą chęcią nauczyłabym się około 10)
Tak naprawdę ciężko jest znaleźć coś, co by mnie nie zainteresowało, przez rysowanie, po granie na gitarze, to znów nauki języków, to znowu polityka, jak i muzyka. Czytanie książek, obsesyjne oglądanie filmów (szczególnie SF, fantasy i action). Delektowanie się jazdą na nartach, bieganiem i jazdą na rowerze. Oglądanie wszystkich dziedzin sportu w telewizji, wyłączając tylko F1, to także moje uzależnienie. Lubię także pisać, śpiewać, tańczyć, chodzić po górach, spędzać czas w tłocznym gronie, jak i medytować w samotności. Fotografia i pieczenie placków to także moje hobby. Jestem posiadaczką chyba największej ilości marzeń na tym świecie. Boję się, że do zreazlizowania ich nie starczy mi po prostu życia O reszcie dowiecie się przy wspólnym omawianiu wątków na tym forum;)

Muszę nadmienić, że nie jestem zwolenniczką typu muzyki, który gra El Canto Del Loco, są jedynym takim zespołem słuchanym przeze mnie. Wolę mocniejsze brzemnienie (Nirvana!! , Metallica, System of a Down, czasem nawet Slipknot i i welu innych), coś z reggae (Bob Marley, Gentleman itp.), jednak inie mogę oprzeć się wrażeniu, że Panowie z tego właśnie zespołu posiadają coś takiego, że gdy zaczniesz ich słuchać to już napewno nie przestaniesz Napawają mnie optymizmem;p (P.S.1 ubóstwiam Michaela Jacksona).

P.S.2 Chyba na pierwszej stronie znalazłam post, w którym zostało zadane pytanie: co wy widzicie w tym Torresie ?
Jako Jego wielbicielka odpowiem : urodę, umiejętności boiskowe i ten hiszpański temperament

P.S. 3 Przeglądając ten wątek zauważyłam, że na forum znajduje się tylko jedne człowiek reperezentujący płeć męską. ;D

P.S. 4 Denerwuje mnie to, że nie ma nigdzie płyt tej grupy. Lubię kolekcjonować fonografie tego, czego słucham, w tym przypadku nie mogę ;(

P.S. 5 Jeżeli komuś udało się dotrzeć aż tu w czytaniu moich wypocin to mam jedno małe pytanko : czy piosenka Insoportable należy do nich ? Ponieważ nigdzie nie mogę jej znleźć, mam tylko teledysk, a to męczące tak jej słuchać, bo nie mogę zgrać na przenośny odtwarzacz muzyki.

Offline

 

#44 2010-07-20 19:48:04

 Dżoanna

Administrator

8553699
Skąd: Janowiec Wlkp./Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2009-01-10
Posty: 279
WWW

Re: Poznajmy się!

niechcacy_ napisał:

jednak inie mogę oprzeć się wrażeniu, że Panowie z tego właśnie zespołu posiadają coś takiego, że gdy zaczniesz ich słuchać to już napewno nie przestaniesz Napawają mnie optymizmem;p

Trafione określenie, ja już słucham 2 lata i nie mogę przestać. Na okrągło ECDL tylko (głównie). Dodam jeszcze, że jak ich słucham to dostaję takiej energii, że... eh... Dodać do tego jeszcze kawę i mieszanka wybuchowa gotowa:)

W Polsce jak na razie jeszcze nie ma ich płyt, niestety. Można je dostać na ebay'u. Insoportable to ich piosenka, pochodzi z albumu 'Estados De Animo z 2003 roku. Mam ją w swoich zbiorach. Jak chcesz to podaj mi maila (może na gadu 8553699) to Ci ją prześlę.


"The best is yet to come and
We’ll chase these stars."

Offline

 

#45 2010-07-20 20:39:37

 niechcacy_

Użytkownik

8900864
Zarejestrowany: 2010-07-18
Posty: 26
WWW

Re: Poznajmy się!

Mój email i gadu gadu są wpisane na moim profilu. Tutaj się chyba klika pod avatarkiem i jest Z góry dziękuję Nareszcie jakiś wybawca
Będe mogła jej słuchać w nocy - zakochałam się po prostu w tej piosence ostatnio ;P

Ostatnio edytowany przez niechcacy_ (2010-07-20 20:42:13)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ukryta sobieszewo andrzejki nad morzem taxi wałcz