El Canto del Loco - Forum Polska

WITAMY na (jak na razie) jedynym polskim forum fanów ECDL....


#31 2009-05-28 19:06:46

 Dżoanna

Administrator

8553699
Skąd: Janowiec Wlkp./Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2009-01-10
Posty: 279
WWW

Re: Sport

Visca el Barca! i tyle! a w przyszłym sezonie wygra albo Real albo Liverpool;)


"The best is yet to come and
We’ll chase these stars."

Offline

 

#32 2009-05-29 15:43:57

 magiczna

Administrator

Zarejestrowany: 2008-10-16
Posty: 368
WWW

Re: Sport

Eh, jak ja nienawidzę okna transferowego...

Cóż, czy SAF Teveza docenia, czy nie, prawda jest taka, że Carlitos w sezonie grał mało i mało pokazał, a tani nie jest. 22 miliony + 10 już zapłacone za wypożyczenie to spora kasa za piłkarza, który ostatnio narzeka na wszystko dookoła. Chociaż go lubię i sądzę, że to on zapewnił nam tytuł rok temu, nie podoba mi się jego ostatnie zachowanie. Osobiście zatrzymałabym go choćby tylko po to, żeby nie grał na Anfield. I nie zdziwiłabym się, gdyby SAF miał podobne do mojego podejście, bo wszyscy wiedzą, jak to się skończyło z Gabrielem Heinze, haha.

Dżoanna, dla Ciebie finał LM musiał chyba polegać na wyborze, której drużyny nie lubisz bardziej, co? xD Przeciwnik Realu przeciwko przeciwnikowi Liverpoolu... XD

Offline

 

#33 2009-05-30 12:09:59

 Dżoanna

Administrator

8553699
Skąd: Janowiec Wlkp./Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2009-01-10
Posty: 279
WWW

Re: Sport

Fakt, nie lubie ManU. nie ma jednego ulibionego klubu, jest ich kilka, którym kibicuję (Real, Barcelona, Liverpool, Wisła, Lech ('W żyłach szlachetna krew a w sercu poznański Lech!').


"The best is yet to come and
We’ll chase these stars."

Offline

 

#34 2009-06-25 14:10:16

 magiczna

Administrator

Zarejestrowany: 2008-10-16
Posty: 368
WWW

Re: Sport

Nie Ty jedna, Liv, nie Ty jedna... Ja na dzień dobry walnęłam się za głupotę, bo mecz z RPA oglądałam rwąc włosy z glowy, bo stream mi działał w kratkę, słodko nieświadoma że TVP Sport to transmituje. ; p No a kiedy juz oglądałam to w lepszej technice, bez chińskiego komentarza (choć z niewiele lepszym...) to skończyło się smutno. Eh... nie mam nic przeciwko, żeby RPA grało w finale, wtedy Hiszpania- Brazylia też doszłaby do skutku. xD

Offline

 

#35 2009-06-25 14:52:49

 Merveille

Użytkownik

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 156

Re: Sport

wszyscy jesteśmy rozczarowani wynikiem wczorajszego meczu. ale nie możemy tego tak długo rozpamiętywać. trzeba zacząć myśleć o następnym meczu. Pase lo que pase - España siempre!


"...Żaden dzień się nie powtórzy,
nie ma dwóch podobnych nocy,
dwóch tych samych pocałunków,
dwóch jednakich spojrzeń w oczy..."

Offline

 

#36 2009-06-26 19:55:02

 magiczna

Administrator

Zarejestrowany: 2008-10-16
Posty: 368
WWW

Re: Sport

...a jak przegrywać, to ze z mistrzem.

Offline

 

#37 2009-06-29 21:32:24

 magiczna

Administrator

Zarejestrowany: 2008-10-16
Posty: 368
WWW

Re: Sport

Mecz Hiszpanów był fantastyczny! Każdy powinien obejrzeć w swoim życiu choć jedną taką rozgrywkę, to jest właśnie nieprzewidywalność i piękno sportu. :] choć nerwówka była, siedziałam pewna swego i cieszyłam się jak głupia, na dodatek pewna, że finał nie przebije meczu o trzecie miejsce.
I w sumie nie wiem czy przebił. Był emocjonujący i ciekawy, ale w związku z tym, że (chociaż 'kibicowałam' Amerykanom) w gruncie rzeczy było mi wszystko jedno, kto wygra, jakoś mnie nie porwał.

Liv, Ciebie też irytowały vuvuzele? Wiem od znajomej która była na meczu, że na stadionie można było od nich ogłuchnąć, a oglądając w telewizji też przyjemne to nie było. No, może tyle fajnie, że zagłuszały choć trochę naszego 'wybitnego' koomentatora.

Offline

 

#38 2009-11-03 16:42:13

 Inez

Użytkownik

5573366
Skąd: Wro.
Zarejestrowany: 2008-09-29
Posty: 88
WWW

Re: Sport

14 listopada jest mecz Hiszpania-Argentyna! W Madrycie, na Vicente Calderón
Już się nie mogę doczekać )

A dzisiaj rewanż, AC Milan-Real... no no no


'Futbol puro en mis venas, sangre blanca en mi corazón...'

"Pero, que pita el arbitro?!"

Offline

 

#39 2009-11-03 17:10:32

 Inez

Użytkownik

5573366
Skąd: Wro.
Zarejestrowany: 2008-09-29
Posty: 88
WWW

Re: Sport

A ja wierzę, że Hiszpania-Argentyna będzie bardzo ciekawym meczem, to moje dwie ulubione drużyny narodowe, choć moje serce jednak mocniej bije dla Hiszpanii
Co do Realu... hmmm... nic nie poradzę, że grają jak grają, ale po takiej ekipie oczekuje się wiele, naprawdę wiele. Bolą mnie ich porażki, ale skoro jest momentami tak źle, to może być tylko lepiej. Kryśka wróci (tak go nie lubiłam, a teraz trochę się przekonałam ), trochę powkręca innych w ziemię i będzie super Oby Nadzieja matką głupich, ale w końcu od czegoś kibice są!
A w ogóle w  sobotę mamy derby Madrytu (jak przegramy z Atleti, to będzie źle), a pod koniec miesiąca... jedziemy na Camp Nou...


'Futbol puro en mis venas, sangre blanca en mi corazón...'

"Pero, que pita el arbitro?!"

Offline

 

#40 2009-11-03 17:15:29

Liv

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-24
Posty: 45

Re: Sport

Czyli cięzkie dni przed Realem... Niezbyt ogarniam ligę hiszpańską, ale mniej więcej wiem o co chodzi... A co do Ronaldo, to słyszałaś o tych zaklęciach na niego? Kabarety po prostu, jak to przeczytałam, to padłam:D

Offline

 

#41 2009-11-03 17:33:23

 Inez

Użytkownik

5573366
Skąd: Wro.
Zarejestrowany: 2008-09-29
Posty: 88
WWW

Re: Sport

Oczywiście, że słyszałam!
Podobno matka Cristiano wynajęła jakiegoś czarodzieja czy kogo to tam, żeby zdjął z niego tę klątwę!
Dzwonili też do tego szamana ludzi z 'Los 40 Principales' (radio hiszpańskie, nie wiem, czy znacie, gorąco polecam! Można ich słuchać przez ich stronę) i chcieli złożyć mu ofertę zdjęcia tej klątwy. Podszywali się pod Florentino Pereza (prezesa Realu). Już prawie wszystko koleś śpiewał, kto mu to zlecił, ile dał itp., ale się ujawnili A klątwa ponoć dotyczy też innych zawodników Realu, m. in. bodajże Sergio Ramosa i Ikera Casillasa (spróbuje mi Ikera tknąć! ).
Ostatnią wiadomość od szamana, jaką słyszałam, było stwierdzenie, że w ciągu 4 miesięcy ( w zasadzie już trzech) Cristiano zakończy karierę.
Szaman stara się wykorzystać chwilę rozgłosu, i tyle Ale jego koniec będzie smutny, a nastanie za... właśnie te 3 miesiące jak śmiem sądzić

Jakie macie typy na obecną Ligę Mistrzów? Ja mocno obstaję cały czas przy swoim - Real!


'Futbol puro en mis venas, sangre blanca en mi corazón...'

"Pero, que pita el arbitro?!"

Offline

 

#42 2009-11-03 23:33:20

 Inez

Użytkownik

5573366
Skąd: Wro.
Zarejestrowany: 2008-09-29
Posty: 88
WWW

Re: Sport

Ale był dzisiaj dobry mecz z Milanem aż normalnie dumna z nich jestem, 1:1 co prawda było, ale i tak fantastycznie według mnie
Dzisiaj Chelsea zremisowała z Atletico, 2:2, w Madrycie. A faktycznie, pozostałe mecze wygrali, a wszystkie wyjazdy mają już za sobą. Tylko pozazdrościć The Blues Obyśmy na nich nie trafili przypadkiem w 1/8!

A tak jeśli o Crisa chodzi, to jutro ma mieć badania. Zobaczymy, czy wraca już w sobotę czy jeszcze sobie odpocznie


'Futbol puro en mis venas, sangre blanca en mi corazón...'

"Pero, que pita el arbitro?!"

Offline

 

#43 2009-11-17 21:07:05

 Merveille

Użytkownik

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 156

Re: Sport

jak narazie ta klątwa Cristiano się sprawdza! xD a podobno tego szamana wynajęła Paris Hilton. może chciała rzucić na Crisa zły urok, bo ma większe stopy od niej... <myśli>
a co do Ligą Mistrzów, to ja jestem całym sercem za Arsenalem! i Kanonierzy na mistrza Anglii.
i mam nadzieję, że Fabregas nie opuści Emirates Stadium. wtedy mój koszmar senny się spełni (odpukać).


"...Żaden dzień się nie powtórzy,
nie ma dwóch podobnych nocy,
dwóch tych samych pocałunków,
dwóch jednakich spojrzeń w oczy..."

Offline

 

#44 2009-11-22 12:36:15

 Inez

Użytkownik

5573366
Skąd: Wro.
Zarejestrowany: 2008-09-29
Posty: 88
WWW

Re: Sport

Myślę, że gdyby Cesc odszedł z Arsenalu, to klub mógłby sporo stracić sportowo. Dlatego jeśli chcą dalej grać dobrze, powinni go trzymać, i to mocno, bo FCB i Real mają na niego ochotę
Wczoraj lider LL wrócił do Madrytu
A od wtorku czeka nas następna kolejka Ligi Mistrzów. Sądzicie, że i Barcelona, i Inter wyjdą z grupy?
A Kryśka już trenuje, powinien w środę Z Zurychem zagrać ) A w niedzielę, o 19... czekają nas Wielkie Derby ^^


'Futbol puro en mis venas, sangre blanca en mi corazón...'

"Pero, que pita el arbitro?!"

Offline

 

#45 2010-05-18 21:41:38

 La Niña

Użytkownik

9375367
Skąd: Madrid xD
Zarejestrowany: 2009-10-23
Posty: 104

Re: Sport

nie wiem, czy moge w tym temacie...
w Polsce odbędzie się Euro 2012... Będzie grała Hiszpania i wiadomo, że zajdzie daleko^^... Będzie grał Fernando Torres, który bardzo lubi ECDL i Daniego... co za tym idzie...
Moze na Euro 2012 zagościliby w Polsce?


El Canto del Loco y nada más
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:FHmRAa-hdYVeXM:http://www.malagaes.com/imagenes/articulos/715canto.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
dog kanaryjski szczeniaki