El Canto del Loco - Forum Polska

WITAMY na (jak na razie) jedynym polskim forum fanów ECDL....


#16 2009-01-27 09:43:40

 Dżoanna

Administrator

8553699
Skąd: Janowiec Wlkp./Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2009-01-10
Posty: 279
WWW

Re: Wasze ulubione piosenki

A moimi ulubionymi są:
Pasion, No quiero nada, Vivir Asi es morir de Amor, Son Suenos, Preguntas, Para siempre, Volver a disfrutar, La madre de Jose, Ya nada volvera a ser como antes, Insoportable, Dentro de Mi, Otra vez, Ekix, Zapatillas, Besos, Usanos, El Pescao, Desaparece, Tal como eres, Por Ti, Loco, Como Dice El Aire, Peter Pan, La Vida, Personas, Eh tu!, Todo lo halgo mal, Gracias...
Trochę sporo tego ale no cóż, oni mają wszystkie świetne kawałki


"The best is yet to come and
We’ll chase these stars."

Offline

 

#17 2009-01-31 20:43:13

miracle

Nowy użytkownik

Skąd: Hmmm tajne:P
Zarejestrowany: 2009-01-31
Posty: 8

Re: Wasze ulubione piosenki

No i klops:) Nie mogę udzielić na to pytanie precyzyjnej odpowiedzi, gdyż musiałabym wypisać niemal całą dyskografię. Dla mnie każad piosenka jest na swój sposób wyjątkowa i ma urok. W El Canto Del Loco lubię przede wszystkim to, że mają teksty hmm..."nie o niczym", no wiecie, takie głupawe, w których tak naprawdę nie wiadomo o co chodzi. Mają sens i to mi się podoba (chociaż hiszpańskiego nie znam, niestety, ni w ząb, ale ratuję się rodzinką). Jako, że ześwirowałam ostatnio na punkcie "Personas" powiem, że "Eres Tonto" to mój (raczej) ulubiony utwór (z akurat tego krążka), nie będę oryginalna, ale "Tal Como Eres" to już szlagier:)

Offline

 

#18 2009-02-28 12:48:38

 Inez

Użytkownik

5573366
Skąd: Wro.
Zarejestrowany: 2008-09-29
Posty: 88
WWW

Re: Wasze ulubione piosenki

Trochę mnie nie było, a sama nie udzieliłam odpowiedzi na udzielone przeze mnie pytanie

Ja jak, niemal wszyscy, którzy się wypowiadali, codziennie mam jakąś taką specjalną, której mogę słuchać caaały dzień bez przerwy! Ostatnio są to 'Pot Ser' (choć nienawidzę katalońskiego, brrr!, to piosenka moim zdaniem jest śliczna) i 'Casi un Universo'. A szczególnym sentymentem darzę 'Tremendo' i 'Zapatillas', bo to od tego się zaczęło


'Futbol puro en mis venas, sangre blanca en mi corazón...'

"Pero, que pita el arbitro?!"

Offline

 

#19 2009-03-01 19:13:01

 magiczna

Administrator

Zarejestrowany: 2008-10-16
Posty: 368
WWW

Re: Wasze ulubione piosenki

A co jest nie tak z katalońskim? O_O No dobra, ja marzę, żeby kiedyś się nim komunikować, więc nie jestem obiektywna... ale przecież nie jest on znowu tak bardzo oddalony od hiszpańskiego. Poza tym, jak mi się kiedyś żaliła znajoma, która włada oboma tymi językami, Dani niemiłosiernie kaleczy Pot Ser swoim madryckim akcentem. xD

Ja mam fazę na Tal como eres. :]

Offline

 

#20 2009-03-03 14:25:42

 halkatla15

Użytkownik

status halkatla15@jabber.no
208969
Call me!
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2008-12-02
Posty: 222
WWW

Re: Wasze ulubione piosenki

kataloński może nie jest bardzo oddalony, ale mi osobiście nie odpowiada, kastylijski jest fajniejszy


'Un mundo lleno de alegría'
http://www.fotoszok.pl/upload/984a5e8a.jpg

Offline

 

#21 2009-05-25 16:04:37

Liv

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-24
Posty: 45

Re: Wasze ulubione piosenki

no więc moje ulubione piosenki to lleve en mi, preguntas, puede ser, ya nada volvera a ser como antes (bo od tego się zaczęło:)), zapatillas, bo jest taka "buntownicza", no i ostatnio busco la vida, bo mnie jakoś tak optymistycznie nastraja:D ; chociaż za każdym razem jak włączę jakąkolwiek piosenkę ECDL, to zastanawiam się dlaczego ona nie jest moją ulubioną:D. a i jeszcze zapomniałam o tal como eres (po prostu coś pięknego...). i to na tyle, chociaż jak mówiłam, wszystkie ich piosenki są świetne..

Offline

 

#22 2009-09-03 22:10:43

śpiewającaWariatka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-03
Posty: 2

Re: Wasze ulubione piosenki

z tym jest problem odkąd ich słucham, a mam dosłownie zgrany i przesłuchany od a do z każdy ich kawałek to ciężko wybrać mi jeden utwór. Ale sentyment mam do Puade Ser od tego się zaczęło uwielbienie do El canto, które trwa i trwa i tak szybko nie minie bo dzięki nim życie jest piękne

Offline

 

#23 2009-09-04 20:00:59

 magiczna

Administrator

Zarejestrowany: 2008-10-16
Posty: 368
WWW

Re: Wasze ulubione piosenki

O rany, ja mam właśnie na to fazę i słucham w trzech wersjach. :]

Offline

 

#24 2009-10-06 17:22:43

basiek.krk

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-06
Posty: 1

Re: Wasze ulubione piosenki

Moją ulubioną piosenką jest
"Peter Pan"

Offline

 

#25 2009-11-04 12:52:38

 Inez

Użytkownik

5573366
Skąd: Wro.
Zarejestrowany: 2008-09-29
Posty: 88
WWW

Re: Wasze ulubione piosenki

Ja również nie jestem obiektywna, ale po prostu nie podoba mi się ten język Nie tylko zresztą ze względu na jego brzmienie, ale mniejsza z tym Jako że trochę znam i francuski, i hiszpański, to stwierdzam, iż znając te dwa jezyki, można kataloński trochę zrozumieć.

Ech, jako że każda piosenka ECDL jest fantastyczna, a codziennie mam inny nastrój i ochotę słuchać czego innego, to obecnie zasłuchuję się w 'Eres tonto', 'Acabado en A', i 'Personas'. No i bardzo mi się podoba 'Quiero aprender de ti'.


'Futbol puro en mis venas, sangre blanca en mi corazón...'

"Pero, que pita el arbitro?!"

Offline

 

#26 2009-11-17 21:21:50

 Merveille

Użytkownik

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 156

Re: Wasze ulubione piosenki

a ja mam ostatnio fazę na "Peter Pan" i "Tal como eres". xD


"...Żaden dzień się nie powtórzy,
nie ma dwóch podobnych nocy,
dwóch tych samych pocałunków,
dwóch jednakich spojrzeń w oczy..."

Offline

 

#27 2010-07-06 15:32:22

 Enamorada09

Nowy użytkownik

11884275
Skąd: Mazowsze
Zarejestrowany: 2010-07-06
Posty: 2

Re: Wasze ulubione piosenki

Widzę, że nie jestem sama w 'nielubieniu' katalońskiego. Ja to mam tak jakoś we krwi xD
Co do ulubionych piosenek - oczywiście, wszystkie są świetne, ale to moje ukochane, zakorzenione w sercu typy:
Tal como eres
Que caro es el tiempo
Dentro de mi
Eres tonto
Una foto en blanco y negro
La madre de José

w sporym skrócie...

Offline

 

#28 2010-08-23 20:10:35

 La Niña

Użytkownik

9375367
Skąd: Madrid xD
Zarejestrowany: 2009-10-23
Posty: 104

Re: Wasze ulubione piosenki

Enamorada09 napisał:

Widzę, że nie jestem sama w 'nielubieniu' katalońskiego. Ja to mam tak jakoś we krwi xD
Co do ulubionych piosenek - oczywiście, wszystkie są świetne, ale to moje ukochane, zakorzenione w sercu typy:
Tal como eres
Que caro es el tiempo
Dentro de mi
Eres tonto
Una foto en blanco y negro
La madre de José

w sporym skrócie...

uwielbiam wszystkie z wymienionych powyżej


El Canto del Loco y nada más
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:FHmRAa-hdYVeXM:http://www.malagaes.com/imagenes/articulos/715canto.jpg

Offline

 

#29 2010-12-13 12:20:34

karolok

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-17
Posty: 25

Re: Wasze ulubione piosenki

może nie do końca w tym dziale, ale ostatnio złapałam fazę na piosenki Davida z jego nowej płyty i tak: buscando el sol, historia de terror, no soy nadie mogłabym wałkować, przez cały czas

Offline

 

#30 2010-12-13 18:52:56

 magiczna

Administrator

Zarejestrowany: 2008-10-16
Posty: 368
WWW

Re: Wasze ulubione piosenki

Mi ostatecznie David nie podpasował. Przesłuchałam kilka razy i... sięgnęłam po Daniego. Nie mogę się pozbyć wrażenia, że utwory są do siebie podobne. Człowiek słucha, nuci pod nosem, wystukuje rytm stopą i nagle orientuje się, że to już trzecia piosenka leci. Dozowanego go kupuję, w całości... gdyby nie chodziło o Davida, pewnie nawet bym nie myślała o kupnie płyty.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
dog kanaryjski szczeniaki