El Canto del Loco - Forum Polska

WITAMY na (jak na razie) jedynym polskim forum fanów ECDL....


#46 2011-03-15 18:02:51

 Zawisza

Użytkownik

3151124
Skąd: Ustka/Łódź
Zarejestrowany: 2010-10-16
Posty: 207

Re: Moda na sukces cd

Ferdynand wraz z butelką niskoprocentowego soku siedział obok Halinki i Paździocha słuchając ecdl'a, który grając głośno na korytarzu akademika denerwował złośliwego policjanta mieszkającego nieopodal hiszpańskich piłkarzy rozentuzjazmowanych przegraną finału teleturniejowego który się skończył. Najwięcej szumu spowodowała wypowiedź księdza podejrzanego przez Daniego o spowodowanie katastrofalnego wypadku rowerowego z udziałem dzikiego i nieposkromionego jeża


Somos un trozo de amor
como un saco de llanto, de risa y temor
Somos muchas peliculas, distinto guion
somos solo personas

Offline

 

#47 2011-03-15 21:42:14

 Loca

Użytkownik

28209824
Skąd: Kowalew
Zarejestrowany: 2011-01-08
Posty: 127
WWW

Re: Moda na sukces cd

Ferdynand wraz z butelką niskoprocentowego soku siedział obok Halinki i Paździocha słuchając ecdl'a, który grając głośno na korytarzu akademika denerwował złośliwego policjanta mieszkającego nieopodal hiszpańskich piłkarzy rozentuzjazmowanych przegraną finału teleturniejowego który się skończył. Najwięcej szumu spowodowała wypowiedź księdza podejrzanego przez Daniego o spowodowanie katastrofalnego wypadku rowerowego z udziałem dzikiego i nieposkromionego jeża udawającego


Inmortales como el tiempo, inalterables como la historia...

Offline

 

#48 2011-03-17 19:34:57

 Zawisza

Użytkownik

3151124
Skąd: Ustka/Łódź
Zarejestrowany: 2010-10-16
Posty: 207

Re: Moda na sukces cd

Ferdynand wraz z butelką niskoprocentowego soku siedział obok Halinki i Paździocha słuchając ecdl'a, który grając głośno na korytarzu akademika denerwował złośliwego policjanta mieszkającego nieopodal hiszpańskich piłkarzy rozentuzjazmowanych przegraną finału teleturniejowego który się skończył. Najwięcej szumu spowodowała wypowiedź księdza podejrzanego przez Daniego o spowodowanie katastrofalnego wypadku rowerowego z udziałem dzikiego i nieposkromionego jeża udawającego słodką


Somos un trozo de amor
como un saco de llanto, de risa y temor
Somos muchas peliculas, distinto guion
somos solo personas

Offline

 

#49 2011-03-18 16:04:11

 Loca

Użytkownik

28209824
Skąd: Kowalew
Zarejestrowany: 2011-01-08
Posty: 127
WWW

Re: Moda na sukces cd

Ferdynand wraz z butelką niskoprocentowego soku siedział obok Halinki i Paździocha słuchając ecdl'a, który grając głośno na korytarzu akademika denerwował złośliwego policjanta mieszkającego nieopodal hiszpańskich piłkarzy rozentuzjazmowanych przegraną finału teleturniejowego który się skończył. Najwięcej szumu spowodowała wypowiedź księdza podejrzanego przez Daniego o spowodowanie katastrofalnego wypadku rowerowego z udziałem dzikiego i nieposkromionego jeża udawającego słodką, niewinną


Inmortales como el tiempo, inalterables como la historia...

Offline

 

#50 2011-03-19 17:44:49

 Zawisza

Użytkownik

3151124
Skąd: Ustka/Łódź
Zarejestrowany: 2010-10-16
Posty: 207

Re: Moda na sukces cd

Ferdynand wraz z butelką niskoprocentowego soku siedział obok Halinki i Paździocha słuchając ecdl'a, który grając głośno na korytarzu akademika denerwował złośliwego policjanta mieszkającego nieopodal hiszpańskich piłkarzy rozentuzjazmowanych przegraną finału teleturniejowego który się skończył. Najwięcej szumu spowodowała wypowiedź księdza podejrzanego przez Daniego o spowodowanie katastrofalnego wypadku rowerowego z udziałem dzikiego i nieposkromionego jeża udawającego słodką, niewinną maskotkę. (Innych tez zapraszam do wspólnej zabawy;p)


Somos un trozo de amor
como un saco de llanto, de risa y temor
Somos muchas peliculas, distinto guion
somos solo personas

Offline

 

#51 2011-03-19 18:05:51

 Loca

Użytkownik

28209824
Skąd: Kowalew
Zarejestrowany: 2011-01-08
Posty: 127
WWW

Re: Moda na sukces cd

Ferdynand wraz z butelką niskoprocentowego soku siedział obok Halinki i Paździocha słuchając ecdl'a, który grając głośno na korytarzu akademika denerwował złośliwego policjanta mieszkającego nieopodal hiszpańskich piłkarzy rozentuzjazmowanych przegraną finału teleturniejowego który się skończył. Najwięcej szumu spowodowała wypowiedź księdza podejrzanego przez Daniego o spowodowanie katastrofalnego wypadku rowerowego z udziałem dzikiego i nieposkromionego jeża udawającego słodką, niewinną maskotkę. Natomiast (inni mają tą grę gdzieś i nikt tu nie pisze! noo, niech się ktoś przyłączy )

Ostatnio edytowany przez Loca (2011-03-20 14:52:17)


Inmortales como el tiempo, inalterables como la historia...

Offline

 

#52 2011-03-20 21:38:11

brillodelsol2

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-15
Posty: 6

Re: Moda na sukces cd

hahahahah

Ferdynand wraz z butelką niskoprocentowego soku siedział obok Halinki i Paździocha słuchając ecdl'a, który grając głośno na korytarzu akademika denerwował złośliwego policjanta mieszkającego nieopodal hiszpańskich piłkarzy rozentuzjazmowanych przegraną finału teleturniejowego który się skończył. Najwięcej szumu spowodowała wypowiedź księdza podejrzanego przez Daniego o spowodowanie katastrofalnego wypadku rowerowego z udziałem dzikiego i nieposkromionego jeża udawającego słodką, niewinną maskotkę. Natomiast Dani

Offline

 

#53 2011-03-20 22:01:43

 Loca

Użytkownik

28209824
Skąd: Kowalew
Zarejestrowany: 2011-01-08
Posty: 127
WWW

Re: Moda na sukces cd

Ferdynand wraz z butelką niskoprocentowego soku siedział obok Halinki i Paździocha słuchając ecdl'a, który grając głośno na korytarzu akademika denerwował złośliwego policjanta mieszkającego nieopodal hiszpańskich piłkarzy rozentuzjazmowanych przegraną finału teleturniejowego który się skończył. Najwięcej szumu spowodowała wypowiedź księdza podejrzanego przez Daniego o spowodowanie katastrofalnego wypadku rowerowego z udziałem dzikiego i nieposkromionego jeża udawającego słodką, niewinną maskotkę. Natomiast Dani próbował


Inmortales como el tiempo, inalterables como la historia...

Offline

 

#54 2011-03-20 23:01:51

 Dżoanna

Administrator

8553699
Skąd: Janowiec Wlkp./Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2009-01-10
Posty: 279
WWW

Re: Moda na sukces cd

Ferdynand wraz z butelką niskoprocentowego soku siedział obok Halinki i Paździocha słuchając ecdl'a, który grając głośno na korytarzu akademika denerwował złośliwego policjanta mieszkającego nieopodal hiszpańskich piłkarzy rozentuzjazmowanych przegraną finału teleturniejowego który się skończył. Najwięcej szumu spowodowała wypowiedź księdza podejrzanego przez Daniego o spowodowanie katastrofalnego wypadku rowerowego z udziałem dzikiego i nieposkromionego jeża udawającego słodką, niewinną maskotkę. Natomiast Dani próbował wcisnąć się
(ja po prostu pomysłów nie miałam )

Ostatnio edytowany przez Dżoanna (2011-03-20 23:02:28)


"The best is yet to come and
We’ll chase these stars."

Offline

 

#55 2011-03-21 16:34:03

 Zawisza

Użytkownik

3151124
Skąd: Ustka/Łódź
Zarejestrowany: 2010-10-16
Posty: 207

Re: Moda na sukces cd

Ferdynand wraz z butelką niskoprocentowego soku siedział obok Halinki i Paździocha słuchając ecdl'a, który grając głośno na korytarzu akademika denerwował złośliwego policjanta mieszkającego nieopodal hiszpańskich piłkarzy rozentuzjazmowanych przegraną finału teleturniejowego który się skończył. Najwięcej szumu spowodowała wypowiedź księdza podejrzanego przez Daniego o spowodowanie katastrofalnego wypadku rowerowego z udziałem dzikiego i nieposkromionego jeża udawającego słodką, niewinną maskotkę. Natomiast Dani próbował wcisnąć się pomiędzy( łiiiiii, nareszcie ktoś wysłuchał nasze prośby^^)


Somos un trozo de amor
como un saco de llanto, de risa y temor
Somos muchas peliculas, distinto guion
somos solo personas

Offline

 

#56 2011-03-21 20:27:49

 Loca

Użytkownik

28209824
Skąd: Kowalew
Zarejestrowany: 2011-01-08
Posty: 127
WWW

Re: Moda na sukces cd

Ferdynand wraz z butelką niskoprocentowego soku siedział obok Halinki i Paździocha słuchając ecdl'a, który grając głośno na korytarzu akademika denerwował złośliwego policjanta mieszkającego nieopodal hiszpańskich piłkarzy rozentuzjazmowanych przegraną finału teleturniejowego który się skończył. Najwięcej szumu spowodowała wypowiedź księdza podejrzanego przez Daniego o spowodowanie katastrofalnego wypadku rowerowego z udziałem dzikiego i nieposkromionego jeża udawającego słodką, niewinną maskotkę. Natomiast Dani próbował wcisnąć się pomiędzy chorego (hahha, apel podziałał ^^)


Inmortales como el tiempo, inalterables como la historia...

Offline

 

#57 2011-03-21 23:01:38

 Dżoanna

Administrator

8553699
Skąd: Janowiec Wlkp./Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2009-01-10
Posty: 279
WWW

Re: Moda na sukces cd

Ferdynand wraz z butelką niskoprocentowego soku siedział obok Halinki i Paździocha słuchając ecdl'a, który grając głośno na korytarzu akademika denerwował złośliwego policjanta mieszkającego nieopodal hiszpańskich piłkarzy rozentuzjazmowanych przegraną finału teleturniejowego który się skończył. Najwięcej szumu spowodowała wypowiedź księdza podejrzanego przez Daniego o spowodowanie katastrofalnego wypadku rowerowego z udziałem dzikiego i nieposkromionego jeża udawającego słodką, niewinną maskotkę. Natomiast Dani próbował wcisnąć się pomiędzy chorego lemura

(proście a będzie Wam dane )

Ostatnio edytowany przez Dżoanna (2011-03-21 23:04:49)


"The best is yet to come and
We’ll chase these stars."

Offline

 

#58 2011-03-21 23:11:36

 Loca

Użytkownik

28209824
Skąd: Kowalew
Zarejestrowany: 2011-01-08
Posty: 127
WWW

Re: Moda na sukces cd

Ferdynand wraz z butelką niskoprocentowego soku siedział obok Halinki i Paździocha słuchając ecdl'a, który grając głośno na korytarzu akademika denerwował złośliwego policjanta mieszkającego nieopodal hiszpańskich piłkarzy rozentuzjazmowanych przegraną finału teleturniejowego który się skończył. Najwięcej szumu spowodowała wypowiedź księdza podejrzanego przez Daniego o spowodowanie katastrofalnego wypadku rowerowego z udziałem dzikiego i nieposkromionego jeża udawającego słodką, niewinną maskotkę. Natomiast Dani próbował wcisnąć się pomiędzy chorego lemura oraz (dobrze że teraz podziałało, yeah! )


Inmortales como el tiempo, inalterables como la historia...

Offline

 

#59 2011-03-22 23:03:28

 Dżoanna

Administrator

8553699
Skąd: Janowiec Wlkp./Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2009-01-10
Posty: 279
WWW

Re: Moda na sukces cd

Ferdynand wraz z butelką niskoprocentowego soku siedział obok Halinki i Paździocha słuchając ecdl'a, który grając głośno na korytarzu akademika denerwował złośliwego policjanta mieszkającego nieopodal hiszpańskich piłkarzy rozentuzjazmowanych przegraną finału teleturniejowego który się skończył. Najwięcej szumu spowodowała wypowiedź księdza podejrzanego przez Daniego o spowodowanie katastrofalnego wypadku rowerowego z udziałem dzikiego i nieposkromionego jeża udawającego słodką, niewinną maskotkę. Natomiast Dani próbował wcisnąć się pomiędzy chorego lemura oraz zdechłą

(zdechniętą? wybaczcie, ale nie wiem jak to odmienić )


"The best is yet to come and
We’ll chase these stars."

Offline

 

#60 2011-03-23 22:52:03

 Zawisza

Użytkownik

3151124
Skąd: Ustka/Łódź
Zarejestrowany: 2010-10-16
Posty: 207

Re: Moda na sukces cd

Ferdynand wraz z butelką niskoprocentowego soku siedział obok Halinki i Paździocha słuchając ecdl'a, który grając głośno na korytarzu akademika denerwował złośliwego policjanta mieszkającego nieopodal hiszpańskich piłkarzy rozentuzjazmowanych przegraną finału teleturniejowego który się skończył. Najwięcej szumu spowodowała wypowiedź księdza podejrzanego przez Daniego o spowodowanie katastrofalnego wypadku rowerowego z udziałem dzikiego i nieposkromionego jeża udawającego słodką, niewinną maskotkę. Natomiast Dani próbował wcisnąć się pomiędzy chorego lemura oraz zdechłą mrówkę


Somos un trozo de amor
como un saco de llanto, de risa y temor
Somos muchas peliculas, distinto guion
somos solo personas

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ukryta sobieszewo andrzejki nad morzem taxi wałcz