El Canto del Loco - Forum Polska

WITAMY na (jak na razie) jedynym polskim forum fanów ECDL....


#1 2010-12-21 08:25:02

 magiczna

Administrator

Zarejestrowany: 2008-10-16
Posty: 368
WWW

Por ti

Z hiszpanski.crib.pl

Siempre he estado pensado como agradecerte || Zawsze zastanawiałem się, jak Ci podziękować
Por hacerme el regalo más grande, más fuerte || Za to co zrobiłaś dla mnie, więcej, silniej
Haberme regalado todo lo que tienes || Daje mi wszystko, co masz
I si es así, es así || I jeśli jest tak, jest tak

Has perdido tu tiempo por mis ilusiones|| Czy straciłaś czas na moje złudzenia
I cambiaste llorar por luchar en mi nombre|| I zmienił Cię płacz do walki w moje imię
Por buscarme un lugar donde fuera valiente|| Przez szukanie mnie w miejscu bez odważnych
Para ser feliz, conmigo mismo|| Żeby być szczęśliwą ze mną

(Estribillo)
Por ti luchare por todo el cariño que has puesto conmigo|| Będę walczył o Ciebie, za całą tkliwość, którą włożyłaś ze mną
Por todo tu tiempo por haber querido tenerme contigo|| Za cały Twój czas, za miłość którą miałem z Tobą
I por tu calor i por tanta magia me quedo contigo|| I za Twoje ciepło, i za tyle magii, zostaję z Tobą
I por tu calor i por tu carisma te llevo conmigo|| I za Twoje ciepło, i za Twoją charyzmę, zabiorę Cię ze mną

Siempre me has demostrado que eres como un milagro|| Zawsze mi pokazywałaś, że jesteś jak cud
Algo tan especial que siempre me ha arropado|| Coś tak specjalnego, że zawsze mnie otaczało
Le has ganado mi pulso al que te haya retado|| Zyskałaś mój puls, który zakwestionowałaś (?)
Si es así, es así|| I jeśli jest tak, jest tak

(Estribillo)
Por ti luchare por todo el cariño que has puesto conmigo
Por todo tu tiempo por haber querido tenerme contigo
I por tu calor i por tanta magia me quedo contigo
I por tu calor i por tu carisma te llevo conmigo

Te llevo conmigo, te llevo conmigo|| Zabiorę Cię ze mną, zabiorę Cię ze mną

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
wakacje z dziećmi nad morzem