El Canto del Loco - Forum Polska

WITAMY na (jak na razie) jedynym polskim forum fanów ECDL....


#1 2010-05-14 21:41:24

 magiczna

Administrator

Zarejestrowany: 2008-10-16
Posty: 368
WWW

Chica de ayer

Tak, wiem, że to właściwie nie ich piosenka, ale jest piękna i w ich wykonaniu najlepsza. I nie słuchać tego gniota wyprodukowanego przez Iglesiasa!

z hiszpanski.ang.pl i moimi wtrętami

Un dia cualquiera no sabes que hora es,|| Któregoś dnia, nie wiedząc która jest godzina
te acuestas a mi lado sin saber por qué.|| kładziesz się obok mnie, nie wiedząc po co.
Las calles mojadas te han visto crecer|| Mokre ulice widziały jak rosłaś
y tu en tu corazón estas llorando otra vez.|| a teraz znowu płaczesz w swoim sercu
Me asomo a la ventana eres la chica de ayer,|| Wychylam się przez okno, to byłaś ty, wczorajsza dziewczyna
jugando con las flores en mi jardin.|| bawiąca się kwiatami w moim ogrodzie
Demasiado tarde para comprender,|| zbyt późno, aby zrozumieć
chica vete a tu casa no podemos jugar.|| nie możemy się bawić, dziewczyno idź do domu.
La luz de la mañana entra a la habitación,|| Światło poranka wpada do pokoju
tu cabellos dorados parecen sol.|| Twoje pozłacane włosy wyglądają jak słońce
Luego por la noche al Penta a escuchar|| Potem, wieczorem do Penta, aby posłuchać
canciones que consiguen que te pueda amar.|| piosenek, które mogą sprawić, że cię pokocham
Me asomo a la ventana eres la chica de ayer,|| Wychylam się przez okno, to byłaś ty, wczorajsza dziewczyna
jugando con las flores en mi jardin.|| bawiąca się kwiatami w moim ogrodzie
Demasiado tarde para comprender,|| zbyt późno, aby zrozumieć
chica vete a tu casa no podemos jugar.|| nie możemy się bawić, dziewczyno idź do domu.
Un dia cualquiera no sabes que hora es,|| Któregoś dnia, nie wiedząc która jest godzina
te acuestas a mi lado sin saber por qué.|| kładziesz się obok mnie, nie wiedząc po co.
Me asomo a la ventana eres la chica de ayer,|| Wychylam się przez okno, to byłaś ty, wczorajsza dziewczyna
jugando con las flores en mi jardin.|| bawiąca się kwiatami w moim ogrodzie
Demasiado tarde para comprender,|| zbyt późno, aby zrozumieć
chica vete a tu casa no podemos jugar.|| nie możemy się bawić, dziewczyno idź do domu.
chica vete a tu casa no podemos jugar.|| nie możemy się bawić, dziewczyno idź do domu.
Mi cabeza da vueltas persiguiéndote|| Moja głowa wciąż obraca się, aby cię śledzić

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ukryta sobieszewo andrzejki nad morzem taxi wałcz